За всички К-рор фенове!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Shinee:Bad Girl
Shinee:Bad Girl EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:14 pm by ....Max[X]xiE....

» Игра на думи
Shinee:Bad Girl EmptyПон Юли 11, 2011 4:41 pm by uSagI

» Въпроси
Shinee:Bad Girl EmptyПон Юли 11, 2011 4:32 pm by sis_b2uty

» BEAST разкриват 1-вия тийзър за предстоящия си албум
Shinee:Bad Girl EmptyСъб Юли 09, 2011 2:31 pm by .Misaki.

» JQT - "One By One" MV
Shinee:Bad Girl EmptyСъб Юли 09, 2011 2:22 pm by .Misaki.

» ShiniGami
Shinee:Bad Girl EmptyСъб Юли 09, 2011 11:15 am by ShiniGami

» Jang Geun Seok и "You’re My Pet" [снимки]
Shinee:Bad Girl EmptyСъб Юли 09, 2011 9:37 am by .Misaki.

» K-Pop групи ще правят музикален фестивал в Сидни
Shinee:Bad Girl EmptyСъб Юли 09, 2011 9:27 am by .Misaki.

» 5 звезди с интересни хобита по Ариранг
Shinee:Bad Girl EmptyСъб Юли 09, 2011 9:20 am by .Misaki.

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Affiliates
free forum


 

 Shinee:Bad Girl

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mineko95

mineko95


Брой мнения : 1
Join date : 11.07.2011
Age : 29

Shinee:Bad Girl Empty
ПисанеЗаглавие: Shinee:Bad Girl   Shinee:Bad Girl EmptyПон Юли 18, 2011 11:21 pm

Жанр:Yaoi
Главни герои:Key,Jonghyun,Taemin,Onew,MinHo
Резюме: KeyxJonghyun ; OnewxMinHo


BAD GIRL


Беше приятна юлска нощ в Сеул.SHINee тъкмо бяха свършили графика си, който включваше две фотосесии, интервю, както и изпълнение на живо.
„О, Боже мой”-изпъшка Key-" Това беше толкова уморително. Кълна се, че утре ако получа още един проклет график като този, ще се самоубия. "
Jonghyun само кимна с глава в съгласие.Шоколадовите му очи се свиха и той чувстваше,че заспива прав с всяка изминала секунда.
„Хайде да си лягаме вече."-каза Onew , и всички се съгласиха, с изключение на Taemin.
"Хюнг, твърде рано е да си лягам! Аз мисля дa гледам филм или да играя на някоя игра.” Лидерът издърпа тийнейджъра грубо за ръката и прошепна нещо в ухото му. Taemin се ококори и леко се изчерви.
„Н-няма значение.Хайде хюнг, да вървим.Л-лека н-нощ на всички!-каза той като заекваше.
Двамата тръгнаха към тяхната обща спалня и затръшнаха вратата. Minho само поклати глава и тръгна към неговата стая,която беше до тази на мениджъра и каза тихо "Лека нощ " на Jonghyun и Key. Те кимнаха в отговор, и той влезе в стаята cu тихо, като внимаваше да не се събуди мениджъра, и затвори вратата.

"Предполагам, че и ние трябва да вървим." Kеу заяви, сънливо, спечелил благоволението на Jonghyun, който имаше необичайно дяволита усмивка на лицето си. Кеу сви рамене и се затътри към спалнята си, а Jonghyun след него. След като се озоваха в стаята, Jjong се стрелна към килера, с никакви признаци на сънливост. Key се почеса по главата, и понечи да каже нещо, но беше спрян, когато се затръшна вратата на гардероба в лицето му. Той извъртя очи и се опита да го отвори, но не успя, тъй като изглежда беше заключено.
"Хей! Разкарай си задника от там!" -изсъска той. Не получи никакъв отговор и започна да блъска бясно по вратата. Рапърът си доближи ухото и чу мачкане на дрехи.
„Какво по дяволите прави той там”-помисли си той.
„Вероятно облича пижамата си. Но не разбирам защо не се преоблича пред мен... той няма от какво да се срамува,
много добре знам!”
Изведнъж килера се отвори, разкривайки Jonghyun в оскъдно облекло.Той беше облечен в черна мини пола и черна блуза с надпис"Bad Girl" с големи, червени букви, от която се виждаше пъпа му,а полата беше толкова прилепнала,че се очертаваше разкошния му пакет. На главата му имаше руса перука с кичури,отличаващи се от останалата коса. А отгоре се спускаше дълъг бретон,който скриваше кафевите му очи.Също беше обут с обувки на висок ток,които правеха краката му да изглеждат по-високи и слаби.
Kеу замръзна, когато видя Jonghyun облечен така. Той не знаеше как да реагира. Едновременно беше ядосан и шокиран. Шокът беше от това, че Jonghyun беше облечен като шикозна дама, и ядосан, когато той разбра, че той го е разигравал и "умората" е измама.И той се обърна,защото повече не можеше да го гледа.
„Хюнг”-каза Jonghyun с висок тон-„Защо не ме поглеждаш?!”-и се приближи до Key, който все още беше в шок. Jonghyun започна да се приближава още.Jjong сложи ръката си на главата му и го помилва като го гледаше със съблазнителен поглед право в очите.Кеу беше до толкова възбуден,че не можеше нищо да каже.
"Аз бях много лошо момиче, оппа.Имам нужда някой да ми даде урок.Ти ще се погрижиш ли?"-прошепна Jonghyun.
"J-jong" –заекна Кеу.-„Не мисля,че т-трябва да го п-правим.” Късно е,а и цялата група сме тук. Jonghyun го погледна с повдигната вежда.Сложи ръката си на бедрото му,а Кеу успя само да каже „…Аз…”,но Jjong сложи пръст на устните му и прошепна:
„Шшт!”-и го захапа нежно за ухото.-„Знам,че го искаш Кеу!Вземи ме!Твой съм!”
Преди Кеу да отговори, Jonghyun го целуна по устните и пъхна езика си в устата му. Кеу реши,че няма за какво повече да се дърпа и го прегърна.За него вече нямаше значение,че в сградата има други хора,или че бяха уморени.Интересуваше го само Jonghyun.
Кеу плъзна ръцете си по тялото му.Jonghyun от удоволствие изпъшка.Отново последва целувка,този път от Кеу.Езиците им се преплитаха и Jjong пъхна ръка под блузата му.
Кеу изстена на глас,тъй като Jonghyun плъзгаше ръцете си нагоре-надолу по корема му.Jjong задърпа блузата на Кеу нагоре и успя да я съблече преди да се целунат отново,а той си свали дънките и остана по боксерки.
"”Хей!Така не е справедливо!” ~ каза той-„ Полу-гол си…”
Jjong се засмя и бавно свали блузата си, като я захвърли в ъгъла. Key си свали перуката и дръпна Jonghyun към себе си.Свали боксерките му и налапа малкия Jjong.Но той също не остана по-назад.Изплъзна му се и се добра до неговия член.Изведнъж Кеу изстена,когато усети езика на Jonghyun върху малкия Кеу.Гледаше го как си движи главата нагоре-надолу,а той изпитваше неописуемо удоволствие,от което викаше името му многократно.
"J-Jonghyun..."-едва продума Кеу.Беше твърде възбуден,за да говори…Той го спря. Jjong го погледна ужасено.Хвана брадичката му и страстно го целуна.Погледна го и му каза:
„Ти си лошо момиче!Трябва да ти се даде урок!”
Хюнг му се усмихна дяволито и извади от шкафа презерватив с мирис на ягода,и го нахлузи го на члена на Кеу.Той го целуна по бузата преди да го вкара в Jonghyun.
„Аййш!Много ти е го-голям!Айгоо!”-изстена Jonghyun.И той зачака Кеу да започне.След малко той почна да си движи *** в него. Jonghyun изпадна в екстаз.Удоволствието беше огромно.
„Кеу!По-бързо!По-бързо!”
Той увеличи темпото,а пъшканията на Jjong не спираха.
За завършек,Кеу си пъхна пръста в задника му,като правеше спираловидни движения и го шляпаше.
"Ах!Искам пак!"
Кеу кимна и отново пъхна *** си в него. Стенанията на Jonghyun се увеличаваха и ставаха все по-силни.Докато го правеха, Кеу хвана члена на другия и започна да си движи ръката по него.
Стаята се изпълни със стенания и стонове.Двамата бяха покрити с капчици пот по челата и гърдите.
„Кеу,аз свърш…”-преди да довърши изречението си той вече се изпразни върху му.И двамата бяха доволни и се отпуснаха на леглото.Бяха задъхани.Полежаха в леглото за малко.
"Това...Беше толкова...Невероятно. Благодаря ти че ме остави да бъда отгоре."-каза Кеу с кратки паузи. Той слезе от Jonghyun и го гушна.
„Айш!Беше отгоре,а след това и ме прегръщаш?Трябва аз теб да прегръщам…”-каза Jonghyun.-„Наистина си странен.”
„Ей!Млъквай!Познаваш ме.Издънилият се винаги гушка след секс.” –Jjong се засмя и поклати глава, докато бършеше потта от челото му и нежно го целуна по бузата.
„Обичам те,Буми!”
„Аз също!”
В стаята утихна. Jonghyun се заслуша.Нещо се чуваше от съседната стая. Той и Кеу станаха, тихичко излязоха в коридора и отидоха до вратата на стаята.
„Я чакай!МinHo е сам в стая нали?А TaeMin и Onew са… „-изведнъж от вътре се чу стон.
„Кеу,какво ли става вътре?”-и той си сложи окото на ключалката.Гледката беше следната: TaeMin и Onew бяха в леглото,като TaeMin беше отгоре на Onew. Jonghyun дори успя да види члена на единия от двамата.Той беше потресен от това,което виждаше.
Докато той и Кеу наблюдаваха случващото се,изведнъж някой ги потупа по гърба.

06
Край на І-ва глава
************************************************************
Това е първият ми фик.Очаквайте скоро и 2-ра глава.Надявам се,че ви е харесало,ако не-очаквам критики 04
Върнете се в началото Go down
....Max[X]xiE....




Брой мнения : 1
Join date : 07.07.2011

Shinee:Bad Girl Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shinee:Bad Girl   Shinee:Bad Girl EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:14 pm

Омгг OnTaeeee ♥️♥️♥️♥️♥️ Ощееее, искам ощееее ^^ Чаптъра беше...хаха превъзходен! I want moreeee 02
Върнете се в началото Go down
 
Shinee:Bad Girl
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
За всички К-рор фенове!!! :: Fun Zone :: FanFictions-
Идете на: